B2B çözümlerimiz müşterilerimize işleyişi her noktada ve her yerden müdahale,izleme ve yönetme şansı verir ve bununla beraber gelen müşteri memnuniyetini en üst seviyelerde tutmayı sağlar.

.: Artan müşteri kalitesi ve memnuniyeti
Günümüzde CRM (müşteri ilişkileri yönetimi) büyük önem kazanmaya başlamıştır.
CRM uygulamalarının asıl amacı müşteri seçimlerini, yaklaşımlarını, yönelmelerini tespit etmek ve bu dataların yardımı ile daha iyi stratejiler geliştirmektir.

Firmamız tarafından uygulanan B2B Çözümleri ile Pazarlama, Satış, Müşteri İlişkileri ve tanıtım faliyetlerinizi internet ortamına taşıyabilirsiniz. Web siteniz üzerinden müşterilerinizin alacağı hizmetler genişliyebilir  ve bunun yanında firmanıza getirdiği azalan kominikasyon, operasyon, işgücü masraflarınız ile uzun vadede size büyük güç katacaktır.
 

Copyright 2003 - VisualArts Görsel Tasarim Hizmetleri

 


: Hızlı çözümler

Şirketinizin en önemli eksiği ürünlerinizi en hızlı şekilde müşteriye veya piyasaya penetre etmek ise bunu yaparken artan stok maliyetleri, artan operasyon giderleri gibi sıkıntıları teknolojiyi en etkin biçimde
kullanmadığınız için karşılaştığınızı
düşünmeye başlamalısınız.

: E-Dönüşüm ama nasıl?
E-Dönüşüm  kısa zamanda gerçekleşebilecek ama uzun vadede etkili sonuçlar alabileceğiniz bir geçiş dönemidir. Bu geçiş döneminde sizi geleceğe taşıyan ortağınızı iyi seçmelisiniz.

: Güçlenen bayi ve dağıtım sistemi
' Tedarikçiler ve müşteriler ' işte bu zaman ve strateji üçgeninin tam ortasındadır birçok ticari sistem.
Bu sistem içerisinde aksıyan herhangi bir nokta memnun olmayan müşteriler ve pazar payının düşmesi anlamına gelir. Peki bütün bu sistemi nasıl daha sağlıklı işletebilir ve operasyon giderlerinizi düşürebilirsiniz?

: Örnek Uygulamalar
 Düşünün ki bayileriniz siparişlerini internet ortamında verebiliyor, bu siparişler aynı anda tedarikçi firmaya ve satın alma departmanınıza
gidiyor, bayi fiyat listeleri her saniye sizin tarafınızdan sistemde yenilenebiliyor ve gerçek stok istatisliklerini anında görebiliyorsunuz.

SİZCEDE PEKÇOK ŞEY DEĞİŞMEZ Mİ?

Hertürlü soru ve düşünceniz için bizi arıyabilir veya 24 saat destek bölümümüze
e-mail gönderebilirsiniz.

                                                      Ana Menü