: eLearning Uygulamaları
İçe dönük insan kaynakları performans arttırımına yönelik olarak hazırlanan eLearning uygulamaları artık dünyada birçok firma tarafından kabul görmüş ve en etkin şekilde kullanılan bir yöntemdir.

.: Artan personel performansı
eLearning uygulamaları PC tabanlı eğitim ve performans ölçüm sistemleridir. Yeni eleman alımlarınızda belirlenen pozisyonun niteliklerini ve ihtiyaclarını en etkin
şekilde görsel bir platformda elemanlarınızı eğitebilir veya eş zamanlı test sistemi ile personel performans survey'leri gerçekleştirebilirsiniz.
 

 
eCRM Nedir ?

eCRM internet tabanlı müşteri ilişkileri yönemi anlamına gelir. eCRM ile müşterilerinizle aranızdaki köprüyü teknolojik bir ortama taşımanızdır.

eCRM uygulamaları nelerdir ?
Firmanız ürünlerini veya hizmetlerini
ulaştırmaya çalıştığınız değerli müşterileriniz için yaratacağınız alternatif hizmet yolları yaratmanıza hizmet eden VisualArts, on-line olarak kullanabileceğiniz müşteri takip uygulamaları ve bunun yönetimi konularında hizmet vermektedir.

Firmamız günümüzde populer olarak kullanılan paket CRM uygulamalarının yanında, size özel, kendi ihtiyaçlarınıza uygun çözümler de sunuyor.Günümüz iş ortamında zorlaşan rekabet şartları ile müşeriye verilen değer ve önem giderek artmıştır.Müşterilerinize vereceğiniz önem ve değer'i önce onları tanımaya çalışarak başlayabilirsiniz.Ne zaman ne için sizden alışveriş ettiği,ne aldığı, hangi aralıklarla sizi ziyaret ettiği gibi bilgiler ışığında müşteri odaklı pazarlama anlayışınıza yeniden yön verebilirsiniz.

 Firmamız eCRM uygulamaları ile artık anlık müşteri bilgileri tek bir tuşla karşınıza gelebilir,firmanız ürünlerine olan ilgi tipine göre ayrılabilir hatta doğumgünü, bayram ve yılbaşı tebriklerinizi otomatik olarak onlara iletebilirsiniz.

SİZCEDE PEKÇOK ŞEY DEĞİŞMEZ Mİ?

Hertürlü soru ve düşünceniz için bizi arıyabilir veya 24 saat destek bölümümüze
e-mail gönderebilirsiniz.

     
                                            Ana Menü