HAKKIMIZDASitenizi yapan kişi veya firmaya ulaşamıyormusunuz ?

Bir internet sitesi güncel kalmak zorundadır. Birçok yeni müşterimizin firmamıza başvurduğunda gördük ki, istikrarı olmayan, internet sitesi hazırlayan kişi veya firmaların sabun köpüğü gibi kısa soluklu olarak faaliyette kalması, müşterinin siteyi yapan ekibe
veya kişiye bir süre sonra ulaş-aması birçok firmayı sıkıntıya sokmaktadır.

Firmamız 10 yılın üzerinde sürdürdüğü faaliyetlerinde müşterilerine her aradıklarında ilk günkü kadar ilgi ve alaka ile hizmet vermektedir.
 
Sadece site yapmak mı ?
Günümüzde internet dev bir okyanus haline gelmiştir. Potansiyel müşterileriniz sitenize ulaşamıyor ise, internet siteniz firmanıza yeni müşteri kazandırmak asli görevini yapamıyor demektir.

Firmamız tüm hazırladığı internet sitelerinde günümüzde ücretli bir hizmet hatta sektör haline gelen ARAMA MOTORU  OPTİMİ-ZASYONU hizmetini ücretsiz olarak vermektedir. İşte bu yüzden birçok müşterimizin sitesi ürün ve hizmet anahtar kelimelerinde
Google ve benzeri arama motorlarında üst sıralarda yer alarak firmaya güçlü bir tanıtım aracı olarak güç katmaktadır.
 
  

NE ZAMANDAN BERİ...
Visual Arts 2000 yılında kurulmuştur. 10 yılı aşkın süredir değerli müşterilerine gösterdiği değer ve kusursuz  hizmet anlayışı ile teknolojinin en üç noktasında web tabanlı tasarım hizmetleri üretmeyi amaçlamaktadır. Kusursuz kalite anlayışı bizi her zaman daha iyiye ve daha zora iterken, geçen süre içerisinde firmamız müşteri memnuniyeti odaklı yapısı ile sektörde kendine iyi bir yer edinmeyi başarmıştır.

NELER YAPTIK...
250'nin üzerinde her sektörden tamamlamış olduğumuz kurumsal internet sitesinin yanında firmamız 2004 yılından itibaren ajans tasarım hizmetleri de vermeye başlamıştır. Diğer yandan Sosyal Medya'nın gelişimiyle Sosyal Medya danışmanlığında da firmamız birçok kurumun tercihi olmuştur.

BİR WEB SİTESİNİ NASIL YAPIYORUZ ?
Müşterimiz ile birebir temasta olan Web Tasarım ekibimiz firmanın ihtiyaçlarını, prensiplerini ve imajını en ileri seviyede analiz ettikten sonra belirlenen iş bitim tarihi çerçevesinde çalışmalarımız başlamaktadır.

İlk olarak detaylı bir storyboard çalışmasının ardından prova edilen onlarca tasarım içerisinden müşterimizin katılımı ile son halini alan tasarımlar, teknik çalışmanın ardından ilk gösterime hazır hale getirilmektedir. Müşterimiz ile yakın temasta devam eden yaratıcı çalışmalarda sınır müşterimizin %100 memnuniyetini yakalamak üzerine kuruludur.

NE YAPACAĞIZ...
Firmamız Internetin büyüme ivmesine ayak uydurarak her gün gelişen Yeni Medya iletişim tekniklerini kendi ekibine aşılıyarak müşterilerine günümüzün modern iletişim tekniklerini kendi bilgi birikimi ile harmanlayarak hizmet vermeye devam edecektir. Verdiğimiz Interaktif tasarım hizmetlerinin yanında, sosyal Medya danışmanlığı, bunun yanında müşterilerimizin talebi ile vermeye başladığımız basılı medya tasarımı hizmetlerini de en üst seviyeye taşıyarak tek noktadan müşterilerimizin tüm tasarım işleri için hizmet alabilmelerini sağlayacağız...

 
 
  2008 - Görsel Sanatlar Internet Teknolojileri ve Reklamcılık Ltd. Şti                                                                                                               APRO IT Group