Müşteri Paneli
Müşteri panelimiz ile mevcut müşterilerimiz
365 gün 24 saat boyunca siteleri ile ilgili günlük,aylık ve yıllık olarak ziyaretçi
istatisliklerine ulaşabilme, gerekli
güncellemeleri firmamıza bildirebilme,
gerekli e-mail ayarları gibi birçok online hizmetten yararlanabilmektedirler.
 

< Ana Menü


 


 

Profesyonellikten ödün vermeyen hizmet

Firmamız, müşterilerine gösterdiği değer ve kusursuz  hizmet anlayışı ile teknolojinin en üç noktasında Internet Tabanlı çözümler üretmeyi amaçlamaktadır.

Kusursuz kalite anlayışımız bizi her zaman daha iyiye ve daha zora iterken, bu yaklaşımımız onlarca memnun müşteri portföyünü de beraberinde getirmiştir.

 
Çalışma Aşamaları ve Çalışma Prensipleri

Müşterimiz ile gerçekleştirdiğimiz ilk görüşmeden itibaren sonu gelmeyen, güven çerçevesinde geliştirdiğimiz karşılıklı bilgi akışı ve ön prove gösterimleri ile ;
Hızlı,  Pratik, Görsel, Prestijli,  İşlevsel web siteleri üretmeye devam ediyoruz.

Müşterimiz ile birebir temasta olan görsel ve dinamik web profesyonellerimiz müşterimizin firma web sitesinden beklentilerini, isteklerini ve kurumsal kimliğini en ileri seviyede analiz ettikten sonra belirlenen iş bitim tarihi çerçevesinde yaratıcı çalışmaya start vermektedir.

İlk olarak detaylı bir storyboard çalışmasının ardından prova edilen onlarca tasarım içerisinden müşterimizin katılımı ile son halini alan tasarımlar teknik çalışmanın ardından ilk gösterime hazır hale getirilmektedir.

Devam eden süreç internet sitesinin sitenin esas işlevselliği kazandığı noktadır. Tamamlanan sitenin internet üzerindeki arama motorlarına kaydı, efektif sonuçlar getiren internet reklamları stratejileri, hedef kitleye yönelik tanıtım önerileri ile müşterilerimizi bilgilendirilmekte, en ciddi ve hızlı şekilde satış sonrası destek hizmetleri ile firmanızın web entegrasyonu tümden profesyonel bir yapıya kavuşturulmaktadır.
  2000 - 2005 Apro Bilişim Sistem Ve Yönetim Ltd. - Tüm Hakları Saklıdır                                                                                                         APRO IT Group